Seniorní specialisté PPC reklamy. Léta zkušeností v agenturách i na volné noze. Neděláme to, čemu nerozumímea děláme přesně to, co nás baví. Společně Vám nabízíme ten nejlepší servis v PPC reklamě, ale i dalších oblastech placené reklamy a to ten nejlepší jaký dokážeme. Spojení sil nám přináší větší odbornost, zastupitelnost, pohled z více stran a v celkovém důsledku lepší výsledky a nápady pro naše klienty.

Lukáš Král

Lukáš Král

(Seniorní PPC specialista, zakladatel agentury)

Zkušenosti jsem sbíral ve dvou předních českých agenturách www.H1.cz a www.3IT.cz. Od dubna 2016 jsem na „volné noze“ kde se věnuji vybraným klientům. Mým cílem je postarat se o online-marketing klienta tak, aby se on mohl soustředit na své podnikání a zákazníky. Specializuji se na placenou reklamu, kterou považuji za královskou disciplínu. Kampaně jsem vedl pro desítky největších klientů v ČR (T-Mobile.cz, KASA.cz, CeskaSporitelna.cz, Mountfiled.cz... ). Nikdy jsem se nebál spravovat PPC kampaně s miliónovými měsíčními rozpočty.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starosti: Vedení rozsáhlých PPC kampaní. Strategické plánování a rozvoj byznysu klienta.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: YouTube video reklamy, display/RTB kampaně.

Jakub Herrmann

Jakub Herrmann

(Seniorní PPC specialista, zakladatel agentury)

PPC reklamě se věnuji přes 7 let. Nejdříve jsem pracoval v agentuře a asi před 5 lety jsem se rozhodl jít na „volnou nohu“. Primárně se zaměřuji na výkonnostní kampaně na Google, Seznam.cz a také Facebooku. Můžeme se potkat na konferencích, kterých se aktivně účastním. Také přednáším, např. na Barcampu. Důkladně mě vyzpovídal Mladypodnikatel.cz
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starosti: Vedení týmu a PPC kampaní. Rozsáhlé strategie PPC kampaní klientů.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Search, display a Facebook kampaně.

Aleš Havránek

Aleš Havránek

(Seniorní PPC specialista)

PPC reklamou se zabývám necelé tři roky. Zkušenosti jsem získal v agenturním prostředí, kde jsem měl na starosti rozpočty v řádech statisíců. Od března 2017 se PPC reklamě věnuji na volné noze. Nejčastěji se klientům starám o výkonnostní kampaně v Google AdWords a Sklik. V agentuře PLACEMENT.cz pomáhám vaším zákazníkům najít to, co na internetu hledají.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: Set-up a optimalizaci pokročilých PPC kampaní, zaměřené na výkon.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Search, Shopping Ads a Produktové inzeráty.