Seniorní specialisté PPC reklamy. Léta zkušeností v agenturách i na volné noze. Neděláme to, čemu nerozumímea děláme přesně to, co nás baví. Společně Vám nabízíme ten nejlepší servis v PPC reklamě, ale i dalších oblastech placené reklamy a to ten nejlepší jaký dokážeme. Spojení sil nám přináší větší odbornost, zastupitelnost, pohled z více stran a v celkovém důsledku lepší výsledky a nápady pro naše klienty.

Lukáš Král

Lukáš Král

(Seniorní PPC specialista, zakladatel agentury)

Jsem jeden ze spoluzakladatelů agentury, od roku 2010 se pohybuji v online marketingu a od začátku se specializuji na placenou PPC reklamu, kterou považuji za královskou disciplínu. Zkušenosti jsem sbíral v předních českých on-line agenturách. Mým cílem je postarat se o online-marketing klienta tak, aby se on mohl soustředit na své podnikání a zákazníky. Kampaně jsem vedl pro desítky největších klientů v ČR, například (T-Mobile.cz, KASA.cz, CeskaSporitelna.cz, Mountfiled.cz... a další).
Specializace (oblíbený) typ kampaně: YouTube video reklamy, display/RTB kampaně.

Jakub Herrmann

Jakub Herrmann

(Seniorní PPC specialista, zakladatel agentury)

PPC reklamě se věnuji přes 7 let. Nejdříve jsem pracoval v agentuře a asi v roce 2014 jsem se rozhodl jít na „volnou nohu“. Primárně se zaměřuji na výkonnostní kampaně na Google, Seznam.cz a také Facebooku. Můžeme se potkat na konferencích, kterých se aktivně účastním. Také přednáším, např. na Barcampu. Důkladně mě vyzpovídal Mladypodnikatel.cz
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starosti: Vedení týmu a PPC kampaní. Rozsáhlé strategie PPC kampaní klientů.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Search, display a Facebook kampaně.

Aleš Havránek

Aleš Havránek

(Seniorní PPC specialista)

PPC reklamou se bavím od roku 2015, kdy jsem zároveň dokončil studium na Ostravské univerzitě v Ostravě - obor aplikované informatiky. Zkušenosti v online prostředí jsem nabíral v agentuře Religis a následně na volné noze. Další zkušenosti jsem získal spoluzaložením e-shopu Dreamly.cz. Od mých začátků mi pod prsty prošly stovky klientů a tisíce kampaní s milionovými rozpočty. Od roku 2017 jsem spojil síly s agenturou PLACEMENT. Aktuálně pod značkou PLACEMENT pomáhám vašim zákazníkům najít to, co na internetu hledají.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starosti: Set-up a optimalizaci pokročilých PPC kampaní, zaměření na výkon.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Search, Shopping Ads a Produktové reklamy.

Vít Kahánek

Vít Kahánek

(Analytik a PPC specialista)

O online marketing se zajímám od roku 2016, o rok později jsem se začal specializovat na PPC reklamu. V Placementu jsem se PPCčka naučil dělat kvalitně a získáné zkušenosti se snažím promítnout v růst každého klienta a hodnoty jeho cílů. Snažím se podchytit a pochopit veškeré novinky v této problematice a získat tak pro klienta náskok před konkurencí. Také mám rád statistiku a baví mě číst si v datech a hledat v nich nedostatky a příležitosti. V poslední době se také zajímám o automatizaci, která čím dál více ovlivňuje odvětví PPC reklamy.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: Set-up a optimalizaci pokročilých PPC kampaní, zaměřených na výkon, technickou část problematiky PPC a hloubkovou analýzu dat.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Výkonnostní kampaně - hlavně PLA a nově DSA.

Nikola Holušová

Nikola Holušová

(Srovnávače zboží a PPC specialista)

Online marketingu se věnuji od roku 2014. Začínala jsem v agentuře, kde jsem měla na starosti primárně zbožové srovnávače a copywriting. Ke správě využívám Mergado a Biddingmanager a jsem také certifikovaným partnerem obou nástrojů. V PLACEMENT.cz působím od března 2019 a své znalosti jsem doplnila o správu PPC kampaní. 
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: Optimalizaci inzerce na srovnávačích zboží, set-up a optimalizaci PPC kampaní.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Bidding na srovnávačích zboží a vyhledávací kampaně.

Lukáš Knoflíček

Lukáš Knoflíček

(PPC specialista)

PPC reklamou se zabývám více než rok a neustále mě baví hledat nové výzvy, informace a získávat zkušenosti. Nejraději mám na starost výkonnostní kampaně a klienty, které můžu posouvat dále a pomáhat jim v růstu. PPC reklama je pro mě fascinující tím, že se neustále mění a pořád je možnost se zlepšovat.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: Nastavení a optimalizace kampaní, práce s rozpočty.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Produktové, vyhledávací a video kampaně.

Mária Bezegová

Mária Bezegová

(PPC specialistka)

Teoreticky som sa k PPC kampaniam dostala skrz Google certifikáty a prakticky nástupom do agentúry PLACEMENT.cz s.r.o. Najradšej propagujem kvalitné produkty s víziou a presahom, ktoré by som si aj sama zakúpila a snažím sa kampane robiť tak, aby ste si nemuseli zapínať Ad blocker. Starám sa o úspešnú expanziu českých firiem na Slovensko, teda prioritne spravujem slovenské kampane. Okrem toho som v agentúre strážcom platieb, faktúr a termínov. 
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: správa slovenských klientov.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: vyhladavacie kampane, remarketing.

Jiří Grygera

Jiří Grygera

(PPC specialista)

Již třetím rokem se věnuji PPC reklamě v agentuře a od poloviny roku 2018 také na volné noze. V agentuře PLACEMENT.cz mám na starost především výkonnostní kampaně v systémech Sklik, Google Ads a na Facebooku. Při správě PPC kampaní je pro mě prioritou, aby kampaně plnili požadované cíle klienta.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: Set-up a optimalizaci PPC kampaní.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Display a Shopping Ads.