Seniorní specialisté PPC reklamy. Léta zkušeností v agenturách i na volné noze. Neděláme to, čemu nerozumíme. Děláme přesně to, co nás baví. Společně vám nabízíme ten nejlepší servis v PPC reklamě i v dalších oblastech placené reklamy, jaký dokážeme. Spojení sil nám přináší větší odbornost, zastupitelnost, různé pohledy a názory a dohromady především lepší výsledky a nápady pro naše klienty.

Lukáš Král

Lukáš Král

(Seniorní PPC specialista, zakladatel agentury)

Jsem jeden ze spoluzakladatelů agentury. Od roku 2010 se pohybuji v online marketingu a od začátku se specializuji na placenou PPC reklamu, kterou považuji za královskou disciplínu. Zkušenosti jsem sbíral v předních českých on-line agenturách. Mým cílem je postarat se o online-marketing klienta tak, aby se on mohl soustředit na své podnikání a zákazníky. Kampaně jsem vedl pro desítky největších klientů v ČR (např.: T-Mobile.cz, KASA.cz, CeskaSporitelna.cz, Mountfiled.cz, atd. ).

Jakub Herrmann

Jakub Herrmann

(Seniorní PPC specialista, zakladatel agentury)

PPC reklamě se věnuji od roku 2012. Nejdříve jsem pracoval v agentuře a asi v roce 2014 jsem se rozhodl jít na „volnou nohu“. Primárně se zaměřuji na výkonnostní kampaně na Google, Seznam.cz a také Facebooku. Můžeme se potkat na konferencích, kterých se aktivně účastním. Také přednáším, např. na Barcampu. Důkladně mě vyzpovídal Mladypodnikatel.cz

Aleš Havránek

Aleš Havránek

(Seniorní PPC specialista)

PPC reklamou se bavím od roku 2015, kdy jsem zároveň dokončil studium na Ostravské univerzitě v Ostravě - obor aplikované informatiky. Zkušenosti v online prostředí jsem nabíral v agentuře Religis a následně na volné noze. Další zkušenosti jsem získal spoluzaložením e-shopu Dreamly.cz. Od mých začátků mi pod prsty prošly stovky klientů a tisíce kampaní s milionovými rozpočty. Od roku 2017 jsem spojil síly s agenturou PLACEMENT. Aktuálně pod značkou PLACEMENT pomáhám vašim zákazníkům najít to, co na internetu hledají.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starosti: Set-up a optimalizaci pokročilých PPC kampaní, zaměření na výkon.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Search, Shopping Ads a Produktové reklamy.

Vít Kahánek

Vít Kahánek

(Analytik a PPC specialista)

O online marketing se zajímám od roku 2016, o rok později jsem se začal specializovat na PPC reklamu. V Placementu jsem se PPCčka naučil dělat kvalitně a získané zkušenosti se snažím promítnout v růst každého klienta a hodnoty jeho cílů. Snažím se podchytit a pochopit veškeré novinky v této problematice a získat tak pro klienta náskok před konkurencí. Také mám rád statistiku a baví mě číst si v datech a hledat v nich nedostatky a příležitosti. V poslední době se zajímám i o automatizaci, která stále více ovlivňuje odvětví PPC reklamy.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: Set-up a optimalizaci pokročilých PPC kampaní, zaměřených na výkon, technickou část problematiky PPC a hloubkovou analýzu dat.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Výkonnostní kampaně - hlavně PLA a nově DSA.

Nikola Holušová

Nikola Holušová

(Srovnávače zboží a PPC specialista)

Online marketingu se věnuji od roku 2014. Začínala jsem v agentuře, kde jsem měla na starosti primárně zbožové srovnávače a copywriting. Ke správě využívám Mergado a Biddingmanager a jsem také certifikovaným partnerem obou nástrojů. V PLACEMENT.cz působím od března 2019 a své znalosti jsem doplnila o správu PPC kampaní. 
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: Optimalizaci inzerce na srovnávačích zboží, set-up a optimalizaci PPC kampaní.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Bidding na srovnávačích zboží a vyhledávací kampaně.

Lukáš Knoflíček

Lukáš Knoflíček

(PPC specialista)

PPC reklamou se zabývám více než rok a neustále mě baví hledat nové výzvy, informace a získávat zkušenosti. Nejraději mám na starost výkonnostní kampaně a klienty, které můžu posouvat dále a pomáhat jim v růstu. PPC reklama je pro mě fascinující tím, že se neustále mění a stále je tu možnost se zlepšovat.
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: Nastavení a optimalizace kampaní, práce s rozpočty.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Produktové, vyhledávací a video kampaně.

Mária Bezegová

Mária Bezegová

(PPC specialistka)

Teoreticky som sa k PPC kampaniam dostala skrz Google certifikáty a prakticky nástupom do agentúry PLACEMENT.cz s.r.o. Najradšej propagujem kvalitné produkty s víziou a presahom, ktoré by som si aj sama zakúpila a snažím sa kampane robiť tak, aby ste si nemuseli zapínať Ad blocker. Starám sa o úspešnú expanziu českých firiem na Slovensko, teda prioritne spravujem slovenské kampane. Okrem toho som v agentúre strážcom platieb, faktúr a termínov. 
V agentuře PLACEMENT.cz mám na starostí: správa slovenských klientov.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: vyhladavacie kampane, remarketing.

Jiří Grygera

Jiří Grygera

(PPC specialista)

Již třetím rokem se věnuji PPC reklamě v agentuře a od poloviny roku 2018 také na volné noze. V agentuře PLACEMENT.cz mám na starost především výkonnostní kampaně v systémech Sklik, Google Ads a na Facebooku. Při správě PPC kampaní je pro mě prioritou, aby kampaně plnily požadované cíle klienta.
Specializace (oblíbený) typ kampaně: Display a Shopping Ads.