O nás

"Když chceš jít rychle, jdi sám. Když chceš dojít daleko, jdi s někým.

Děláme přesně to, co nás baví a čemu rozumíme. Společně s celým naším týmem vám chceme dát ten nejlepší servis v online reklamě, jaký dokážeme. Vyplatilo se nám spojit kvalitní síly, sdílet zkušenosti, zvýšit efektivitu a zajistit vám, našim klientům, co nejlepší výsledky a výkon digitálního marketingu . 

Mrkněte na naše foto medailonky.

Lukáš Král

Lukáš Král (Seniorní PPC specialista, zakladatel agentury)

Jsem jeden ze spoluzakladatelů agentury, od roku 2010 se pohybuji v online marketingu a od začátku se specializuji na placenou PPC reklamu, kterou považuji za královskou disciplínu. Zkušenosti jsem sbíral v předních českých on-line agenturách. Mým cílem je postarat se o online-marketing klienta tak, aby se on mohl soustředit na své podnikání a zákazníky. Kampaně jsem vedl pro desítky největších klientů v ČR, například (T-Mobile.cz, KASA.cz, CeskaSporitelna.cz, Mountfiled.cz a další).

Jakub Herrmann

Jakub Herrmann (Seniorní PPC specialista, zakladatel agentury)

PPC reklamě se věnuji od roku 2012. Nejdříve jsem pracoval v agentuře a asi v roce 2014 jsem se rozhodl jít na „volnou nohu“. Primárně se zaměřuji na výkonnostní kampaně na Google, Seznam.cz a také Facebooku. Můžeme se potkat na konferencích, kterých se aktivně účastním. Také přednáším, např. na Barcampu, Czech online expo a další. Důkladně mě vyzpovídal Mladypodnikatel.cz.

Aleš Havránek

Aleš Havránek (Seniorní PPC specialista)

PPC reklamou se bavím od roku 2015, kdy jsem zároveň dokončil studium na Ostravské univerzitě v Ostravě - obor aplikované informatiky. Zkušenosti v online prostředí jsem nabíral v agentuře Religis a následně na volné noze. Další zkušenosti jsem získal spoluzaložením e-shopu Dreamly.cz. Od mých začátků mi pod prsty prošly stovky klientů a tisíce kampaní s milionovými rozpočty. Od roku 2017 jsem spojil síly s agenturou PLACEMENT. Aktuálně pod značkou PLACEMENT pomáhám zákazníkům najít to, co na internetu hledají.

V Placementu mám na starosti: set-up a optimalizaci pokročilých PPC kampaní se zaměřením na výkon.

Oblíbený typ kampaně: vyhledávací, produktová.

Vít Kahánek

Vít Kahánek (Analytik a PPC specialista)

O online marketing se zajímám od roku 2016, o rok později jsem se začal specializovat na PPC reklamu. V Placementu jsem se PPCčka naučil dělat kvalitně a získané zkušenosti se snažím promítnout v růst každého klienta a hodnoty jeho cílů. Snažím se podchytit a pochopit veškeré novinky v této problematice a získat tak pro klienta náskok před konkurencí. Také mám rád statistiku a baví mě číst si v datech a hledat v nich nedostatky a příležitosti. V poslední době se také zajímám o automatizaci, která čím dál více ovlivňuje odvětví PPC reklamy.

V Placementu mám na starosti: set-up a optimalizaci pokročilých PPC kampaní zaměřených na výkon, technickou část problematiky PPC a hloubkovou analýzu dat.

Oblíbený typ kampaně: produktová, dynamická vyhledávací.

Nikola Holušová

Nikola Holušová (Specialista na zbožové srovnávače a PPC)

Online marketingu se věnuji od roku 2014. Začínala jsem v agentuře, kde jsem měla na starosti primárně zbožové srovnávače a copywriting. Ke správě využívám Mergado a Biddingmanager a jsem také certifikovaným partnerem obou nástrojů. V PLACEMENT.cz působím od března 2019 a své znalosti jsem doplnila o správu PPC kampaní.

V Placementu mám na starosti: optimalizaci inzerce na srovnávačích zboží, set-up a optimalizaci PPC kampaní.

Oblíbený typ kampaně: vyhledávací.

Lukáš Knoflíček

Lukáš Knoflíček (Seniorní PPC specialista)

PPC reklamou se zabývám již od roku 2017 a neustále mě baví hledat nové výzvy, informace a získávat zkušenosti. Nejraději mám na starost výkonnostní kampaně a klienty, které můžu posouvat dále a pomáhat jim v růstu. PPC reklama je pro mě fascinující tím, že se neustále mění a pořád je možnost se zlepšovat.

V Placementu mám na starosti: nastavení a optimalizaci kampaní, práci s rozpočty.

Oblíbený typ kampaně: produktová, vyhledávací, video.

Filip Šamárek

Filip Šamárek (Copywriter a specialista na newslettery)

Copywriting, e-mailing a PPC dělám od roku 2018. Tehdy jsem začal s webovými texty, newslettery a kampaněmi pro bezpečnostní agenturu. Start od nuly znamenal spoustu učení, ale školení, certifikace a rady zkušených mě rychle posunuli vpřed. Do marketingových vod jsem se nořil stále hlouběji. Nakonec mi práce pro jednoho klienta byla málo. Abych využil svůj potenciál a nabral další zkušenosti, přešel jsem do Placementu. Od roku 2020 tady den co den klientům píšu texty, tvořím newslettery a řídím kampaně.

V Placementu mám na starosti: textování e-shopů a webů, psaní blogů a příspěvků na sociální sítě, přípravu e-mailingu a správu PPC kampaní.

Oblíbený typ kampaně: personalizovaný newsletter.

Marie Uhrová

Marie Uhrová (PPC specialista)

Marketingu jsem propadla při studiu na vysoké škole, kde jsem vystudovala obor marketing a obchod. Mé první marketingové kroky vedly cestou copywritingu, brzy jsem ale zjistila, že jen u něj zůstat nechci. V roce 2019 jsem objevila svět PPC reklamy, který mě zaujal svou rozmanitostí – mohu zde využít jak své zkušenosti s tvorbou textů, tak zálibu v číslech a grafech. Specializuji se na kampaně v Ads a Sklik a nejvíce mě baví hledat v kampaních klientů nové příležitosti pro posun a rozvoj.

V Placementu mám na starosti: set-up a optimalizaci PPC kampaní.

Oblíbený typ kampaně: vyhledávací, obsahová.

Lukáš Nemček

Lukáš Nemček (PPC specialista)

K marketingu som sa dostal už na strednej a následne na vyskokej škole, kde som tento obor študoval. S PPC reklamou som začal v roku 2019. Zaujala ma hlavne kvôli práci s dátami a ich analýzou a automatizáciou procesov. Začínal som ako samouk. Staral som sa o Facebook reklamu v jednej prevádzke. Pochopil som, že toto je cesta ktorou sa chcem uberať. Následné kariérne kroky ma doviedli do Placementu, kde som si rozšíril obzory o ďalšie systémy Google Ads a Sklik. Teší ma, keď môžme videť ako naši klienti výkonostne rastú a napĺňajú svoj potenciál vďaka PPC.

V Placementu mám na starosti:  set-up a optimalizáciu SK kampaní.

Oblíbený typ kampaně:  obsahová.

Natálie Sebralová

Natálie Sebralová (Specialista marketingu)

Mým snem bylo dělat práci, která bude kreativní a rozmanitá a tu jsem také v Placementu našla! Vždy jsem byla spíše kreativec než matematikář, a tak jsem na vysoké zkusila práci jako copywriter v jednom e-shopu, který mě přivedl do světa opravdového marketingu. Po čase jsem ale cítila, že potřebuju změnu, a tak jsem oslovila Placement, kde žádný den není stejný. Mou vášní jsou grafické návrhy a focení, a proto se starám o účty na sociálních sítích, vytvářím grafiky pro PPC kampaně, Social Ads, e-shopové bannery a další. Také spravuju PPC reklamy pro naše klienty a neustále sleduju aktuální trendy, které pak aplikuju v praxi!

V Placementu mám na starosti: sociální sítě, grafické návrhy, PPC.

Oblíbený typ kampaně: obsahová, vyhledávací.

Jan Vavrečka

Jan Vavrečka (PPC specialista)

Už od střední školy jsem věděl, že mám k marketingu velmi blízko, protože mě fascinoval pro jeho různorodost. Proto bylo studium vysoké školy, konkrétně oboru marketingové komunikace, jasným rozhodnutím. Mé první praktické zkušenosti s digitálním marketingem začaly v roce 2022, kdy jsem poprvé nakoukl pod pokličku PPC reklamy. V současné době se v PLACEMENT.cz nejvíce zabývám neustálým sledováním trendů a hledáním nových možností, jak co nejefektivněji posunout klienty k jejich marketingovým cílům a pomoci jim tak k dalšímu růstu.

V Placementu mám na starosti: set-up a optimalizaci PPC kampaní.

Oblíbený typ kampaně: vyhledávací, obsahová.

Tomáš Duda

Tomáš Duda (Specialista na sociální sítě)

Sociálním sítím se věnuji již od roku 2017, kdy jsem začal budovat svůj osobní profil na Instagramu. Postupně jsem své znalosti zdokonaloval a vypomáhal na různých projektech. V roce 2020 jsem založil svou vlastní značku oblečení, která díky organickému marketingu na TikToku a Instagramu dosáhla miliónových obratů v rámci 3 měsíců a návštěvnost byla za první rok přes 600 000 zákazníků bez placené reklamy. Půlrok poté jsem založil autopůjčovnu sportovních vozů, které se věnuji doteď.

V Placementu mám na starosti: správu sociálních sítí.

Oblíbený typ kampaně: reels.