Audit PPC reklam

Audit PPC kampaní Google Ads, Seznam Sklik a Facebook Ads

Připravíme pro vás analýzu neboli audit vašich kampaní. Konkrétně a bez zbytečné omáčky. Zhodnotíme stav reklamy, upozorníme na nedostatky a (nejen) z pohledu výkonnosti vám navrhneme, jak kampaně zefektivnit pro lepší výsledky. Vyzkoušejte náš PPC audit. Nehledáme chyby tam, kde nejsou. Zakládáme si na objektivní zpětné vazbě s přidanou hodnotou.

Chci audit

Jak probíhá audit PPC reklamy

Váháte, jestli vaše kampaně plně využívají svůj potenciál? Chcete si ověřit, jestli správce kampaní dělá efektivní kroky, které směřují k naplnění vašich cílů? Přesně pro vás je vhodný náš PPC audit. Mrkněte níže, jak to chodí.

Seznámíme se

Chceme poznat váš byznys, produkt a chování zákazníků, abychom vám mohli předat hodnotnou zpětnou vazbu. Kontaktujte nás a pošleme vám cenovou nabídku.

1

Analyzujeme na míru

Audity připravují naši seniorní PPC specialisté. Nekopírujeme předepsané šablony, ale ke každému přistupujeme individuálně. Máme dlouholeté zkušenosti a pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů.

2

Přidáme něco navíc

Zhodnotíme, jak vaše kampaně fungují a jaké přináší výsledky vzhledem k vaší strategii. Připravíme pro vás konkrétní doporučení co můžete upravit nebo více podpořit a vyzdvihneme i to, co funguje dobře.

3

Získáte přehledný výstup

Měříme data a pracujeme s čísly, které vám „přeložíme“ do srozumitelného návodu, jak krok za krokem upravit kampaně tak, aby byly výkonnější. Zhotovený audit vám zašleme v přehledném dokumentu.

4

Nezavřeme za vámi dveře

Sice od nás získáte cenný dokument, ale tím nemusíme skončit. Pro vaši maximální spokojenost můžeme výsledky společně projít na osobní konzultaci. Kdo ví, třeba se domluvíme i na další spolupráci.

5

Co říkají klienti o spolupráci

Nestali jsme se odborníky přes noc. Naše certifikáty:

Reference

Těší nás spokojenost našich klientů. Pomohli jsme stovkám e-shopů. I vy můžete být jedním z nich. Vyzkoušejte náš PPC audit.

Více referencí

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat