E-mail a SMS marketing

E-mail marketing přivádí věrné zákazníky a zvyšuje zisky

Správně uchopený e-mailing generuje loajální zákazníky, zvyšuje návštěvnost webu, zvedá počet objednávek a dělá vás atraktivní.

Není lepší způsob, jak utužovat pouto se zákazníky. Čísla jasně ukazují, že lidé hltají informace o nových produktech či službách, milují akce a čtou novinky.

Máme klienty, kteří e-mailingu nevěřili. Teď litují, že s ním nezačali dřív.

Pochybujete? Dokážeme, že e-mail umí pracovat i ve váš prospěch.

Jaká je cesta fungujícího e-mail marketingu?

Seznámíme se

Pokud už nějaké e-maily rozesíláte, podíváme se na ně, odhalíme slabiny a přijdeme s vylepšenou verzí. Jestli jste na začátku, naplánujeme celou strategii rozesílek.

1

Roztřídíme kontakt list

Projdeme vaši databázi, vyhodíme mrtvé duše a zbytek rozdělíme podle toho, jaké e-maily jim udělají radost. Vám to zvedne návštěvnost, obrat a vylepší vnímání zákazníků.

2

Oslníme sexy vzhledem

Vytvoříme atraktivní e-mailovou šablonu, ze které vaše cílová skupina nespustí oči. Zprávy budou okouzlující na počítači, mobilu i tabletu. Zákazníci se do vás zamilují.

3

Rozjedeme automatiku

Naplánujeme scénáře a nastavíme automatickou rozesílku ve správný čas. Už nikdy nezapomenete popřát k svátku, připomenout opuštěný košík nebo dát slevu na první nákup.

4

Zvýšíme obrátky

Průběžně budeme A/B testovat strukturu obsahu, umístění akčních tlačítek, předmět e-mailu, oslovení a další detaily, na kterých záleží. Všechno vyladíme k maximálnímu profitu.

5

Co říkají klienti o spolupráci

Nestali jsme se odborníky přes noc. Naše certifikáty:

Reference

Těší nás spokojenost našich klientů. I vy můžete být jedním z nich.

Více referencí

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat