S čím vám můžeme pomoci?

Internet je labyrintem pro toho, kdo neví, jak a kde hledat. Ztratili jste se a nevíte, kudy kam? Pak jsme tady my. Nastavíme PPC kampaně, které k vám přivedou relevantní návštěvníky.

Sklik youtube Google Analytics Google Adwords Facebook

Co vám můžeme nabídnout?

-

Vytvoření a správa PPC reklamy

V PPC jde vše rychle dopředu. Proto pro lepší výkon využíváme vlastní nástroje, které nám šetří čas klikáním v systémech. A my se můžeme věnovat zlepšování výkonnosti.

-

Poradenství, konzultace a školení PPC reklamy

Získejte expertní pohled na vaši strategii a výsledky nebo si doplňte vzdělání v oboru PPC reklamy. Proškolíme vás v oblastech, které dobře známe ze své každodenní praxe.

-

Audity PPC kampaní

Projdeme každý detail vašich kampaní a poskytneme nezávislý pohled na aktuální stav. Získáte tak nový pohled a možný prostor pro zlepšení výsledků vašich kampaní.

-

RTB reklama

Správa a nastavení RTB kampaní spojená s průběžnou optimalizací v DSP systému Adform. Implementace měřících kódů a spolupráce při navrhovaní display kampaní i pravidelný reporting. Komunikace s externími partnery (Criteo, RTB House) a vyhledávání dalších možností.

-

Zbožové srovnávače

Mít správně nastavené srovnávače zboží je dnes základem pro každý e-shop. Pomůžeme vám vše nejen správně nastavit, ale vypomůžeme i s výkonným biddováním, a to přes chytré nástroje, jako je např. biddingmanager.cz.

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat