Jak vám pomůžeme

Jednoduše, ukážeme vás na internetu. Sami podnikáme a uvažujeme jako byznysmani. Máme mnohaleté zkušenosti s velkými i malými brandy a víme, co děláme. Poradíme vám při online podnikání a postaráme se o efektivní výkon vašich reklamních kampaní. Známe různé strategie, které jsme testovali a máme dokonalý přehled, co funguje. Navíc, během naší spolupráce komunikujete se specialisty, kteří vaši reklamu přímo spravují a vyhnete se řadě obchodních omáček.

Sklik youtube Google Analytics Google Adwords Facebook

Co vám můžeme nabídnout?

-

Vytvoření a správa PPC reklamy

Postaráme se o nastavení i správu vaší reklamy. Pro lepší výkon používáme interní „zakladač“, díky kterému ušetříme hodně času při tvorbě nových kampaní. V podstatě na pár kliknutí vytvoříme desítky a stovky kampaní pro Google Ads a nebo Sklik. A díky ušetřenému času se můžeme více věnovat tomu, co je důležité - optimalizaci a výkonu reklamy.

-

Poradenství, konzultace a školení PPC reklamy

Domluvme se na společné konzultaci nebo školení. Online i offline. Dozvíte se informace přímo z praxe, které jsou nejužitečnější. Nejsme profesionální vykladači nápovědy, radši pro vás připravíme školení na míru, kde vám ukážeme, jak vaši inzerci vylepšit nebo jak s PPC reklamou začít.

-

Audity PPC kampaní

Podrobná revize vás obohatí o nezávislý pohled na aktuální stav reklamních kampaní. Díky našemu auditu získáte konkrétní doporučení, návody a tipy, jak zlepšit dosavadní výsledky a jak s nimi dále pracovat. Nebudete odcházet jen s holými instrukcemi, součástí auditu je také konzultace, kde se na doporučení podíváme společně.

-

RTB reklama

Zajistíme vám správu a nastavení RTB kampaní s průběžnou optimalizací v DSP systému Adform. Dohlédneme na implementaci měřících kódů, navrhneme pro vás display kampaně a připravíme také pravidelný reporting. Samozřejmostí je komunikace s externími partnery (Criteo, RTB House) a vyhledávání dalších možností.

-

Zbožové srovnávače

Správně nastavené srovnávače zboží jsou základem pro každý e-shop. Pomůžeme vám s nastavením i s výkonným biddováním, a to přes chytré nástroje jako je třeba BiddingManager. Plánujete vstoupit do světa zbožových srovnávačů? Poradíme, jaké srovnávače jsou pro váš sortiment vhodné i to, jak vyladit XML feed.

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat