Máme za sebou stovky spokojených klientů

Několik z nich jsme se zeptali, jak jsou spokojeni s našimi službami. Tady jsou jejich vyjádření...

Chcete se stát našimi klienty?
"
Jan Bartos

Jan Bartoš,

Hornbach.cz

S agenturou PLACEMENT.cz postupně posouváme kvalitu našich PPC reklam kupředu. Pomáhají nám s automatizací, ale také s tvorbou reklam. Jejich rychlost, flexibilita a kvalita je pro nás velmi důležitá a proto spolupráci neustále rozšiřujeme.

"
NEJLEVNEJSISPORT.cz

Marketing Michal Žižka, Jana Dastigová,

NEJLEVNEJSISPORT.cz

Agenturu PLACEMENT.cz můžeme jen doporučit, spolupráce s celým týmem je na profesionální úrovni a vyhovuje nám zejména jejich orientace na výsledek, rychlé řešení a že vždy platí, na čem se dohodneme. Víme, že naše PPC kampaně jsou v dobrých rukou a naše dlouholetá spolupráce je toho zárukou. Není potřeba měnit to, co funguje.

"
Michaela Kulhavá

Michaela Kulhavá

Cistedrevo.cz

U firmy PLACEMENT.cz máme jistotu, že je naše ČistéDřevo.cz v dobrých rukou. Spolupráce klape přesně podle nastavených plánů a všechno, co si na schůzkách domluvíme, platí. PLACEMENT.cz vždy přichází s nápady a vylepšeními, která našemu dřevěnému e-shopu pomáhají růst.

"
Radim Kvasnica

Radim Kvasnica,

PneuOK.cz

Spolupráce s PLACEMENT.cz si velice vážím, jejich komplexním přístup je pro nás velkým přínosem a také výražně ovlivnil můj náhled na reklamu, kterou spolu tvoříme.

Co říkají klienti o spolupráci

Nejraději podporujeme - lokální firmy a podnikatele z okolí Ostravy a Hlučínska ...

OrfaNábytek.cz ŠtěrkovnaMusic.com Patrioti MSK PneuOK.cz FanShopFCB.cz NejlevnejsiSport.cz Plantaznikava.cz Sypanycaj.eu D-Sport.cz SpeedMoto.cz 3IT Čisté Dřevo Kvados.cz Prouti.cz Luxusnipradlo.cz Bewit NašeObchody MM Reality DirtBikes KodeCar

... samozřejmě, ale působíme po celé ČR a pomáháme například i těmto značkám:

LePremier.cz Klenota.cz Gas Alfistone.cz PalmyraTour.cz Hornbach SvetCukrářů MůjStromeček MůjKoberec Jadberg Bjallra Penny Dovolená Billa Travel Emas Krásné vůně

Například pro tyto význámné klienty

jsme zřizovali PPC kampaně v minulosti:

Nejremeslnici Nejzona
Yachting.com Zindulka
Horsefeathers FAVI Hodinky 365

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat