Máme za sebou stovky spokojených klientů

Několik z nich jsme se zeptali, jak jsou spokojeni s našimi službami. Tady jsou jejich vyjádření...

Chcete se stát našimi klienty?
"
Tomáš Krýdl

Tomáš Krýdl,

Provysavace.cz

Spolupráci s Jakubem Herrmannem můžu popsat jako promptní, veškeré požadavky plní rychle a zodpovědně. Výborná komunikace, což u lidí v tomto byznysu velmi oceňuji.

"
Tomáš Krýdl

Tomáš Oborný,

Luxusnipradlo.cz

S panem Herrmannem se mi výborně pracuje, protože je otevřený novým technologiím a tak jsme společně objevili další PPC nástroje, které nám navyšují obraty.

"
Ing. Marek Rýznar

Ing. Marek Rýznar,

Sales Head at Mark 31 s.r.o.

Lukáš je pro mne synonymem pro profesionála. Na čem se dohodneme, to platí. Zároveň ví pokaždé, co dělá a proč. Jeho kroky dávájí smysl. Je upřímný. Věci říká narovinu vždy a všem a to je v online byznysu neocenitelná vlastnost. Spolupráce s Lukášem mne naplňuje i po lidské stránce. Je to člověk s velkým „Č“.

"
Radim Kvasnica

Radim Kvasnica,

PneuOK.cz

Spolupráce s Lukášem si velice vážím, jeho komplexním přístup je pro nás velkým přínosem a také výražně ovlivnil můj náhled na reklamu, kterou spolu tvoříme.

Luxusnipradlo.cz Orfa nábytek mSolution.cz MojeTonery.sk ProVysavace.cz Auto Tichý s.r.o. Gas BiddingTools.cz 4LOL 3IT Hodinky 365.cz Patrioti MSK Dentimedshop.cz Dracek.cz Prouti.cz Klenota.cz Kvados.cz Plantaznikava.cz Sypanycaj.eu Stonegallery.cz

Domluvte si s námi schůzku a uvidíte, že si nás zamilujete!

Nebojte se nám zaslat svůj dotaz nebo požádát o nezávázné řešení. Ozveme se vám.

Kontaktovat